Антицелюлітна програма

Антицелюлітна програма

Антицелюлітний масаж

Є різновидом класичного масажу, який допомагає посилити кровообіг в підшкірній клітковині, в першу чергу, в проблемних зонах, оскільки целюліт більш схильний утворюватися в місцях із сповільненою циркуляцією крові. З’явившись, він ще більше посилює цю проблему, створюючи осередок застою. Саме з  допомогою масажу  в підшкірно-жировій клітковині починають інтенсивно розщеплюватися жири. Курс масажу складається в середньому з 10-15 сеансів.


Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж є одним з методів боротьби з целюлітом, та ділянками обвислої шкіри. За допомогою цього масажу можна отримати хороші результати по зменшенню стадії целюліту та підтягненню шкіри в цих місцях. Вакуумно-роликовий масаж може використовуватись, як в комплексі із іншими методами (кавітація, обгортання, пресотерапія) так і самостійно. За допомогою вакууму відтягується шкіра, в місцях впливу підвищується циркуляція крові, внаслідок чого зменшується об’єм жирової клітини, що у свою чергу, зменшує об’єм жирових відкладень. Рекомедований курс процедур складає 8-12 сеансів.

Лікувальні обгортання

Сенс обгортань в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами з допомогою яких вона набуває пружності, а також спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркуляція крові. Проводиться процедура у 3 цикли: скрабування, нанесення гелю, крему або мусу та лімфодренажний масаж з маслом. Обгортання проходять курсом у 10 сеансів. Пропонується декілька видів:

  • Шоколадне обгортання – дуже корисне за рахунок кофеїну, що міститься в шоколаді, йде м’яка стимуляція роботи всіх органів і систем.
  • Цитрусове обгортання – багате на вітамін С, мікроелементи, амінокислоти, які позитивно впливають на наш організм. Не тільки зменшується об’єм жирових відкладень, а й покращується пружність шкіри та її вигляд.
  • Віскі-обгортання – надзвичайно дієва процедура, яка, крім спалювання жирових клітин, стимулює кровообіг, знижує апетит, зменшує розтяжки, зменшує набряки та практично не має повної протипоказів. Хорошим бонусом є те, що віскі-обгортання усуває всі негативні наслідки життя в мегаполісі: стреси, зашлакованість та інтоксикації організму, млявість, спад сил, тьмяний колір шкіри, купероз.
  • Водорослеве обгортання – допоможе заповнити недолік та збагатити ваше тіла корисними речовинами. Люмінарія, фукус і спіруліна – основні діючі елементи, насичують шкіру і організм йодом, F, K, Fe, Mg, полісахаридами. Фукус зміцнює судини та знижує холестерин. Бурі водорості запобігають порушенню роботи щитовидної залози.
© COPYRIGHT 2018 new.u | Розробка сайта cherry designcherry design