Антицелюлітна програма

Антицелюлітна програма

Антицелюлітний масаж

Є різновидом класичного масажу, який допомагає посилити кровообіг в підшкірній клітковині, в першу чергу, в проблемних зонах, оскільки целюліт більш схильний утворюватися в місцях із сповільненою циркуляцією крові. З’явившись, він ще більше посилює цю проблему, створюючи осередок застою. Саме з  допомогою масажу  в підшкірно-жировій клітковині починають інтенсивно розщеплюватися жири. Курс масажу складається в середньому з 10-15 сеансів.


Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж є одним з методів боротьби з целюлітом, та ділянками обвислої шкіри. За допомогою цього масажу можна отримати хороші результати по зменшенню стадії целюліту та підтягненню шкіри в цих місцях. Вакуумно-роликовий масаж може використовуватись, як в комплексі із іншими методами (кавітація, обгортання, пресотерапія) так і самостійно. За допомогою вакууму відтягується шкіра, в місцях впливу підвищується циркуляція крові, внаслідок чого зменшується об’єм жирової клітини, що у свою чергу, зменшує об’єм жирових відкладень. Рекомедований курс процедур складає 8-12 сеансів.

Лікувальні обгортання

Сенс обгортань в тому, що шкірні пори розширюються і шкіра насичується мікроелементами і мінералами з допомогою яких вона набуває пружності, а також спалюється жир, зменшуються об’єми, покращується циркуляція крові. 

© COPYRIGHT 2019 new.u | Розробка сайта cherry designcherry design